Krystaliczne przeżycia z Subaru Outback

Już jest przed Twoimi oczami – przestrzeń bez ograniczeń rozciągająca się aż po horyzont, bez przeszkód, bez wątpliwości. Jesteś tylko Ty i to, co Cię otacza. Towarzyszy Ci jedynie prędkość. Jesteś wolny. Spoglądasz w lusterko wsteczne i wiesz, że pozostawiasz za sobą wszystkie problemy. Przeżycia z Subaru Outback są właśnie takie – krystalicznie czyste. Z nim zdobędziesz bezdroża i odkryjesz nieograniczone możliwości podczas jazdy w każdych warunkach.

Zdobądź to, czego pragniesz

Samochód, który będzie z Tobą zawsze, gdy zapragniesz odkrywać niezdobyte dotąd drogi? Subaru Outback jest gotowy do największych poświęceń. Niech nie zwiedzie Cię jego masywna sylwetka – w rzeczywistości do bardzo eleganckie, łatwe w prowadzeniu auto, które pozostaje przy tym bezkompromisowe. Poradzi sobie w warunkach, w których konkurent już dawno nie podejmowałby ryzyka.

Czemu Outback zawdzięcza swój charakter? To przede wszystkim najnowsza technologia Subaru sprawiająca, że odważnie możesz zdobywać nawet najtrudniejsze zakręty i opuszczone bezdroża. Konstrukcję samochodu tworzy stały napęd wszystkich kół Symmetrical All-Wheel Drive dający Ci pełną kontrolę nad maszyną. Element ten został doskonale zbalansowany wraz z sercem auta – silnikiem SUBARU BOXER oraz bezstopniową skrzynią biegów Lineartronic. Oba tworzą całość, która nie ma sobie równych. Gwarantuje pewność prowadzenia, niezwykłą lekkość i swobodę w każdych warunkach.

Nie miej ograniczeń

Wiemy, że jesteś nie tylko zdobywcą, ale także estetą. Czym byłby najlepszy pod względem technologicznym samochód bez precyzyjnego designu, który najsilniej świadczy o charakterze auta? Subaru Outback ma wszystko, czego potrzebuje elegancki i drapieżny samochód. Dwie dostępne w sprzedaży linie modelowe oferują bardzo wiele.

W zależności od tego, na którą z nich się zdecydujesz, możesz liczyć na nowoczesne przednie reflektory LED z automatycznym poziomowaniem, eleganckie felgi aluminiowe 18’’ oraz sportowy, subtelnej wielkości spojler na dachu. Wnętrze jest równie zachwycające: imponujących rozmiarów okno dachowe, wyprofilowane fotele, liczne i wygodne schowki oraz niebieskie oświetlenie w kabinie, które sprawia, że wnętrze ogarnia elegancki chłód. Wszystkie te detale sprawiają, że Subaru Outback staje się nie tylko drapieżnym, ale także ekskluzywnym samochodem do zadań specjalnych.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *