Mówiąc o włoskiej motoryzacji, nie sposób nie wspomnieć o Alfie Romeo. Przez długie lata obecności na rynku, ta kultowa marka zyskała status ikony motorsportu oraz stała się symbolem rasowych osiągów na drodze. Niestety, z biegiem lat, AR nieco przytępiła swój pazur, jednak nie ma takich rzeczy, których nie można poprawić. Chiptuning Alfa Romeo sprawi, że Twoja bella będzie zachwycała nie tylko piękną linią nadwozia, ale także osiągami godnymi tej kultowej marki.

Elektroniczne modyfikacje silnika pozwalają uzyskać wzrost mocy zarówno w przypadku silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. Oferujemy modyfikacje jednostek cztero- i sześciocylindrowych Oraz wszystkich dieasli, które na przestrzeni lat montowane były w tych wspaniałych włoskich maszynach. Jednostki z rodziny JTD i JTDm uchodzą za jedna z najbardziej dopracowanych w swojej klasie, naszym zadaniem jest odkrycie znacznych rezerw mocy i momentu obrotowego, jakie w nich drzemią. Zdziwisz się, jak bardzo odmieni się oblicze twojego samochodu i nie ważna, czy jesteś właścicielem modelu MiTo, 147, 156, 159, 166, GT, Brera, Spider, czy supersportowego 4C. Zmiany w elektronice sterującej wtryskiem paliwa, całkowicie odmienią oblicze Twojego auta, dodając mu sporą dawkę temperamentu.

Alfa Romeo to także sportowa linia GTA, charakteryzująca się wspaniałym brzemieniem i zniewalającym designem. Kilka zmian w obszarze elektroniki sprawi, że pod względem osiągów, Twoja ognista Włoszka nie ustąpi pola na drodze niemieckiej konkurencji.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Alfa Romeo będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.