Silniki samochodów z grupy Volkswagen już od lat słyną z ponadprzeciętnej podatności na modyfikacje elektroniczne, a Audi – jedna z najpopularniejszych marek premium w Polsce – nie jest tu wyjątkiem.

Chiptuning Audi to modyfikacje silników wysokoprężnych oraz benzynowych. Dotyczy to zarówno kultowych jednostek 1.8T i 1.9TDI, jak i znacznie nowocześniejszych i bardziej zaawansowanych TDI CR i TFSI. Zmiany w elektronice sterującej wtryskiem paliwa pozwolą na odczuwalne zwiększenie mocy i momentu obrotowego, a co za tym idzie – osiągów i elastyczności. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom, Twoje A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8 lub TT, będzie w stanie osiągnąć znacznie lepsze czasy przyspieszeń. Poprawi się też elastyczność na każdym z przełożeń, co bezpośrednio wpłynie nie tylko na gwałtowny skok poziomu endorfin u kierowcy, ale także na poprawę bezpieczeństwa – od tej pory, każdy manewr wyprzedzania będzie ledwie dziecinną igraszką. Często poruszasz się po niemieckich autostradach? Zatem z całą pewnością docenisz też wzrost prędkości maksymalnej.

Audi słynie ze sportowych modeli z linii S, RS oraz R. Mówimy tu o wspaniałych maszynach, które osiągami dorównują supersportowym bolidom, nie znaczy to jednak, że nie ma tu czego poprawiać, przeciwnie! W każdym silniku drzemią niewykorzystane rezerwy i zdziwisz się, jak duże przyrosty mocy i momentu obrotowego, można uzyskać w przypadku sportowych jednostek.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Audi będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika, nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.

WYBIERZ SWÓJ MODEL: