BMW to jedna z najpopularniejszych marek premium, będąca najlepszym przykładem niebywałej precyzji niemieckich inżynierów. Kultowe samochody spod znaku wirującego śmigła od lat zachwycają precyzyjnym prowadzeniem i rasowymi osiągami, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby każda przejażdżka wywoływała jeszcze szerszy uśmiech na twarzy kierowcy. Lepsze jest wrogiem dobrego? Niekoniecznie. Chiptuning BMW pozwoli odkryć dodatkowe pokłady mocy, które drzemią w każdym silniku.

Modyfikacje elektroniki sterującej wtryskiem paliwa, pozwalają na uzyskanie wzrostu mocy i momentu obrotowego, zarówno w przypadku jednostek benzynowych, jak i wysokoprężnych. Niemiecki producent słynie z fantastycznych silników R6, V8 oraz V12, a od niedawna – także z silników turbodoładowanych. Każdy z nich posiada nieodkryte rezerwy koni mechanicznych oraz niutonometrów. To samo tyczy się silników wysokoprężnych z rodziny d oraz starszych serii TD i TDS.

Kilka modyfikacji sprawi, że niewielkie „mieszczuchy” z serii 1 i 3 Compact staną się prawdziwymi pociskami. Zastrzyk mocy jest także wskazany w przypadku dużych i ciężkich limuzyn z serii 3, 5 oraz 7, jak również SUV-ów, które w portfolio BMW figurują pod oznaczeniem X. Chiptuning pozwoli uzyskać przyrost w obszarze mocy i momentu obrotowego, także w przypadku sportowej serii M, a wszystko to odbędzie się bez niepotrzebnego obciążania jednostki napędowej.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning BMW będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.

WYBIERZ SWÓJ MODEL: