W Stanach Zjednoczonych, Chevrolet jest jedną z najbardziej kultowych marek. Od pewnego czasu, producent amerykańskich krążowników i kultowych muscle cars zyskują coraz większą sympatię także na Starym Kontynencie. Chiptuning Chevrolet pozwoli na poprawę osiągów widlastych ósemek oraz wszystkich pozostałych, nieco bardziej przyziemnych jednostek napędowych.

Przyziemnych? Tak, nie należy zapominać, że pod marką Chevrolet, w Europie sprzedawani są także spadkobiercy Daewoo. W ramach elektronicznych modyfikacji jednostki sterującej pracą silnika, oferujemy tuning wszystkich modeli, składających się na europejską ofertę marki – Aveo, Captiva, Cruze, Epica, Lacetti, Malibu czy Orlando (zarówno w wariantach benzynowych, jak i wysokoprężnych). Wychodząc na przeciw potrzebom posiadaczy modeli, które wiodą prym przede wszystkim za oceanem, w naszej ofercie znalazł się także chiptuning jednostek ośmiocylindrowych, montowanych w Camaro, Corvette czy w Silverado.

Wprowadzane przez nas modyfikacje pozwalają uzyskać odczuwalną poprawę mocy i momentu obrotowego, co potwierdzają wykresy z hamowni podwoziowej. Jednostki z przeprogramowaną mapą wtrysku wykazują cechują się znacznie lepszymi osiągami, co znacząco uprzyjemnia codzienną eksploatację pojazdu – różnicę odczujesz nie tylko podczas startu ze świateł, ale także, a może przede wszystkim, w trakcie wyprzedzania.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Chevrolet będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.