Krążowniki zza wielkiej wody, coraz częściej spotykają się ze sporym uznaniem wśród europejskich kierowców. Jednym z koronnych przykładów na stale rosnącą popularność amerykańskich pojazdów, są statystyki sprzedaży marki Chrysler, której limuzyny często wybierane są jako alternatywa dla niemieckiej konkurencji. Specjalnie dla miłośników amerykańskiego blasku, oferujemy chiptuning Chrysler.

Na całym świecie, kierowcy pokochali brzmienie amerykańskich silników HEMI V8. Charakterystyczny gardłowy bulgot powoduje wzrost tętna u każdego fana czterech kółek, jednak nie wszystkim wystarczają osiągi generowane przez jednostkę small block. Elektroniczna modyfikacja sterownika pozwala w pełni wykorzystać potencjał tych niesamowitych silników, odkrywając dodatkowe pokłady mocy i momentu obrotowego. Bądźmy szczerzy, model 300C, charakteryzujący się unikalnym designem, zasługuje na znacznie dynamiczniejszą jednostkę napędową. Prawdziwym zapaleńcom, oferujemy modyfikacje modelu w specyfikacji SRT8.

W ramach naszej oferty, proponujemy także chiptuning jednostek V6 i wysokoprężnych. Te ostatnie napędzają przede wszystkim modele Voyager. Znaczną poprawę osiągów odczujesz już podczas pierwszej rodzinnej eskapady, z siedmioma osobami i bagażem na pokładzie. W takich sytuacjach, dodatkowe niutonometry okażą się nieocenione, zwłaszcza w trakcie wyprzedzania wolniejszych pojazdów na drogach krajowych.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Chrysler będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika, nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.