Citroen słynie przede wszystkim z nieziemskiego komfortu i nieszablonowego designu, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby francuskie „mieszczuchy” i limuzyny nabrały nieco sportowego charakteru, adekwatnego do rajdowych tradycji marki. Jeżeli nie satysfakcjonują Cię osiągi seryjnego samochodu, chiptuning Citroen to coś w sam raz dla Ciebie.

W ramach naszej oferty, zapewniamy elektroniczne modyfikacje pełnej gamy modelowej marki Citroen – od miejskich C1, C2 i C3, przez kompaktowe C4 i C-Crosser, aż po flagowe C5, C6 i C8. Z naszej oferty, mogą skorzystać także właściciele modeli z prestiżowej linii DS – DS3, DS4 i DS5. Zarówno w przypadku jednostek benzynowych, jak i wysokoprężnych HDI, wprowadzone modyfikacje zaskutkują odczuwalną poprawą osiągów i elastyczności jednostek napędowych.

Moment obrotowy jest parametrem mającym szczególnie duże znaczenie w przypadku pojazdów użytkowych, które nierzadko muszą zmagać się z wyjątkowo wytężoną eksploatacją. Nasza oferta to także modyfikacje modeli Nemo, Jumpy, Berlingo oraz Jumper.

To jeszcze nie wszystko, z znacznie lepszych osiągów mogą cieszyć się też właściciele nieco starszych „cytryn”. Chiptuning Citroen obejmuje także modyfikacje modeli takich jak Xara, Xantia czy XM. W każdym przypadku, zapewniamy odczuwalny przyrost mocy i momentu obrotowego, co potwierdzają szczegółowe wykresy z hamowni podwoziowej.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Citroen będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.