Mimo że marka Daewoo zniknęła już z polskiej oferty General Motors, to koreańskie samochody nadal biją rekordy popularności wśród polskich kierowców. Stosunkowo niskie koszty zakupu i eksploatacji sprawiają, że sympatia do tych aut wciąż nie słabnie. Z naszą pomocą, Twoje auto złapie drugi oddech, oferując osiągi znacznie wyższe od tych, jakie zapewniła fabryka.

Chiptuning Daewoo nie jest szczególnie popularny, głównie za sprawą braku możliwości przeprogramowania jednostki za pomocą gniazda ODB. Zastosowane w koreańskich samochodach rozwiązania wymagają wyjęcia sterownika, jednak dla naszych specjalistów, nie stanowi to najmniejszego problemu. W ramach modyfikacji jednostek benzynowych i wysokoprężnych, zapewniamy odczuwalny przyrost mocy i momentu obrotowego we wszystkich modelach z gamy południowokoreańskiego producenta.

W ramach oferty, zapewniamy chiptuning najpopularniejszych modeli Daewoo, jak Matiz, Lanos, Espero, Nubira i Leganza. To nie wszystko, nasi eksperci zajmą się też modyfikacją rzadziej spotykanych „okazów”, jak flagowy Chairman czy terenowy Musso. Oferujemy także modyfikacje jednostek wysokoprężnych 2.0 VCDI i 3.0 DCI, spotykanych w bardziej współczesnych modelach – Lacetti, Epica i Captiva. W każdym przypadku, zapewniamy wyraźną poprawę osiągów samochodu, przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania jednostki napędowej na paliwo.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Daewoo będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.