Wśród najpopularniejszych marek w Polsce, zdecydowana większość z nas wymieni włoskiego Fiata. Rzeczywiści, ogromna popularność tych samochodów rozpoczęła się już w okresie PRL-u i trwa nieprzerwanie do dziś. Chcesz wyróżnić swoje auto na tle tysięcy innych egzemplarzy, poruszających się po polskich drogach? Zatem chiptuning Fiat to oferta w sam raz dla Ciebie.

Mówiąc o współczesnych modelach Fiata, należy mieć na myśli przede wszystkim pojazdy napędzane jednostką wysokoprężną, z serii JTD. Wysoki stopień dopracowania, wzorowa niezawodność i stosunkowo niskie koszty utrzymania to czynniki, które zadecydowały o ogromnej popularności tych silników, jednak do tej listy warto dopisać jeszcze jedną zaletę, a jest nią podatność na modyfikacje.

Elektroniczny tuning sterownika realizujemy w zakresie pełnej gamy modelowej Fiata, nie tylko w obszarze silników wysokoprężnych. Z naszą pomocą, bez problemu poprawisz osiągi sportowych perełek, jak Coupe i Barchetta, pogromców miejskiej dżungli – 500, Punto i Grande Punto, Albea, Marea i Bravo, czy nieśmiertelnych „dostawczaków” – Qubo, Doblo, Scudo czy Ducato.

Wprowadzone modyfikacje zaskutkują wzrostem mocy i momentu obrotowego, a to bezpośrednio przełoży się na znaczącą poprawę osiągów i elastyczności jednostki napędowej. Chyba żadnemu kierowcy nie trzeba wyjaśniać, jak bardzo usprawni to codzienne korzystanie z samochodu.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Fiat będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.