Ford jest jedną z tych marek, które zaskarbiły sobie sympatię ogromnej rzeszy polskich kierowców. Jeżeli chcesz wyróżnić swój samochód spośród masy podobnych mu modeli, koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy. Chiptuning Ford pozwoli na odblokowanie ogromnego potencjału, jaki drzemie w jednostkach napędowych niemal wszystkich modeli z portfolio producenta.

Ford od dawna zaznacza swoją obecność w wielu dziedzinach sportów motorowych, co znajduje odzwierciedlenie także w produkcyjnych samochodach. Każdy kierowca, który miał do czynienia z tymi autami, bez cienia zawahania wspomni o rewelacyjnie zestrojonym układzie jezdnym, który zapewnia niebywałą przyjemność z prowadzenia. Z tak dobrym zawieszeniem powinny iść w parze odpowiednie osiągi. Dzięki modyfikacjom sterownika jednostki napędowej, możliwe jest uzyskanie zaskakująco dobrych rezultatów.

Nasza oferta dotyczy modyfikacji zarówno jednostek wysokoprężnych, jak i benzynowych. W tym miejscu warto zaznaczyć, że Ford, jak żadna inna marka, pozostawił ogromny margines niewykorzystanej mocy w silnikach z zapłonem iskrowym. Dotyczy to przede wszystkim fenomenalnych jednostek EcoBoost – w ich przypadku, możliwe jest uzyskanie spektakularnych rezultatów i nie ma znaczenia, czy mówimy tu o miejskiej Fieście, rodzinnym Mondeo, kultowym Mustangu czy niemal wyczynowym Focusie RS. Przyrost mocy i momentu obrotowego, w każdym przypadku będzie naprawdę duży.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Ford będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika, nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.