Honda nie bez powodu określana jest mianem japońskiego BMW – podobnie jak niemiecka konkurencja, samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni nacechowane są sportową dynamiką, która daje niebywałą frajdę z jazdy. Cechą charakterystyczną niemal każdej Hondy, jest wysokoobrotowy silnik, najlepiej czujący się w momencie, gdy wskazówka obrotomierza gości w okolicach czerwonego pola. Chiptuning Honda pozwala na pełne wykorzystanie potencjału tych niezwykłych pojazdów.

Nazwanie którejkolwiek Hondy przeciętnym wozidełkiem, byłoby sporym nietaktem. Nawet miejski Jazz potrafi zapewnić emocje, które są poza zasięgiem większości konkurentów. Wspaniałe jednostki benzynowe VTI oraz jeden z najlepszych diesli w swojej klasie – iCTDI – wykazują dużą podatność na elektroniczne modyfikacje, dzięki którym możliwe staje się odblokowanie pokładów mocy, drzemiących w tych jednostkach.

Chiptuning Honda to oferta skierowana do posiadaczy japońskich samochodów z różnych segmentów – od miejskiego Jazz, poprzez kompaktowego Civic, aż po reprezentacyjną Hondę Legend. Z elektronicznych modyfikacji mogą skorzystać także właściciele sportowych przecinaków, jak Accord Type-S, Civic Type-R czy S2000. Jeżeli jednak preferujesz zapłon samoczynny, także będziesz bardzo zadowolony z rezultatów, jakie da niwy program sterujący wtryskiem. W każdym przypadku, gwarantujemy wyraźny przyrost mocy i momentu obrotowego, przy jednoczesnym ograniczeniu apetytu silnika na paliwo.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Daewoo będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.