Hyundai jest jedną z tych marek, którą Polacy pokochali ze względu na stosunkowo przystępną cenę zakupu, trwałość i niskie koszty utrzymania. Znawcy tematu doskonale jednak wiedzą, że to nie jedyne zalety koreańskich samochodów. Jednostki, które drzemią pod maską popularnych modeli, wykazują bardzo dużą podatność na elektroniczne modyfikacje. Chiptuning Hyundai to oferta dla wszystkich kierowców, którzy ze swoich samochodów chcą wykrzesać dodatkową porcję mocy i momentu obrotowego.

Niegdyś w samochodach marki Hyundai dominowały jednostki benzynowe, jednak od pewnego czasu, niesłabnącą popularnością cieszą się także rewelacyjne silniki wysokoprężne z serii CRDi. Jednostka, pracująca w oparciu o wtrysk wysokociśnieniowy Common Rail, wykazuje spore zapasy ukrytej mocy i momentu obrotowego, których odblokowanie skutkuje znaczącą poprawą osiągów auta.

Nasza oferta dotyczy wszystkich najpopularniejszych modeli marki. Modyfikujemy silniki modeli Getz, Accent, Matrix, i20, i30, i40, Elantra, Coupe, ix35, Tucson, Terracan, Santa Fe, Genesis. Większą mocą mogą cieszyć się też kierowcy pojazdów użytkowych, jak H-1 czy Starex. Zmiany w programie sterującym, wprowadzane są za pośrednictwem złącza diagnostycznego OBD. W każdym przypadku zapewniamy znaczący przyrost mocy i momentu obrotowego, co bezpośrednio przekłada się na poprawę osiągów oraz na ograniczenie zużycia paliwa.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Hyundai będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.