Luksusowa marka Nissana to samochody wyjątkowe, w których niebanalny design łączy się z bogatym wyposażeniem i doskonałymi osiągami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby japońskie limuzyny stały się jeszcze szybsze. Chiptuning Infiniti to oferta dla tych osób, które oczekują wrażeń z jazdy na najwyższym poziomie.

Sygnowane przez Infiniti limuzyny i SUV-y dedykowane są dla wyjątkowo wymagających kierowców, którzy od swojego samochodu oczekują wszystkiego, co najlepsze. Trzeba to przyznać, w kwestii jakości wykonania i wyposażenia, auta japońskiego producenta są pojazdami kompletnymi, jednak co do osiągów – tu drzemią pewne rezerwy, które należy odkryć.

W ramach naszej oferty, proponujemy Państwu modyfikacje programu sterującego pracą silnika. Oferta tyczy się zarówno turbodoładowanych i widlastych jednostek benzynowych, jak również silników wysokoprężnych. W każdym przypadku gwarantujemy zaskakujące rezultaty, dzięki którym kierowca odczuje znaczący wzrost mocy i momentu obrotowego, a wszystko to bez mechanicznej ingerencji w jednostkę napędową. Chiptuning przewiduje wykorzystanie fabrycznych rezerw, które drzemią w każdym silniku. Jednostki montowane w samochodach Infiniti, należą do wyjątkowo podatnych na modyfikacje, zatem rezultaty powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców. Oferta dotyczy modeli EX, FX, Q30, Q50, Q60, Q70, QX.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Infiniti będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.