Na rynku nie brakuje samochodów, które już w chwili debiutu zyskują status legendy. Nie inaczej jest w przypadku Jeep’a – amerykańskiego pożeracza bezdroży, który od zawsze wyznacza standardy w swojej klasie. Chiptuning Jeep to propozycja dla tych kierowców, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swoich niezwykłych maszyn.

Będąc właścicielem któregokolwiek modelu z gamy amerykańskiego producenta, nie można liczyć na anonimowość. Nie ma w tym nic dziwnego, marka Jeep od dawna funkcjonuje jako synonim samochodu terenowego, wzbudzając przy tym emocje nawet u kompletnych laików motoryzacyjnych. Nie mała w tym zasługa wspaniałych jednostek V6 i V8, które goszczą pod maską większości modeli, a od niedawna – także nowoczesnych silników wysokoprężnych.

Nasza oferta dotyczy modyfikacji wszystkich pojazdów z portfolio producenta. Oferujemy chiptuning modeli Wrangler, Grand Cherokee, Cherokee, Commander, Liberty, Patriot oraz Renegade. Sporą podatnością na modyfikacje cechują się nie tylko nowoczesne jednostki Mjet i CRD, ale także tradycyjne silniki sześcio- i ośmiocylindrowe. Wzrost mocy i momentu obrotowego docenią przede wszystkim ci kierowcy, którzy nie boją się zjechać z utwardzonych dróg – od tej pory, żaden podjazd nie okaże się być zbyt stromy. Co niezwykle istotne, znaczący wzrost parametrów jednostki uzyskiwany jest bez żadnej ingerencji w mechanikę.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Infiniti będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.