Luksusowe limuzyny nie wywodzą się wyłącznie zza Odry i wiedzą o tym wszyscy posiadacze samochodów marki Lancia. Choć dziś marka ta kojarzy się przede wszystkim z wygodnymi krążownikami i ekskluzywnymi kompaktami, to warto pamiętać, że jeszcze nie tak dawno temu, włoski producent rządził niepodzielnie na odcinkach specjalnych rajdowych tras. Choćby z tego właśnie względu, warto zadbać o osiągi swojego samochodu, dodając mu przy tym nieco więcej charakteru. Chiptuning Lancia to propozycja dla tych kierowców, dla których piękno włoskiej linii nadwozia to zdecydowanie za mało.

Za wyjątkową podatność Lancii na modyfikacje, odpowiedzialne są najlepsze jednostki napędowe, którymi dysponuje grupa Fiat-Chrysler. Silniki T-Jet i JTD to klasa sama w sobie, nic więc dziwnego, że turbodoładowane jednostki seryjnie wygrywają większość testów porównawczych. Okazuje się jednak, że włoska myśl techniczna jest wyjątkowo podatna na modyfikacje. W obu przypadkach, możliwy jest do uzyskania znaczący przyrost mocy i momentu obrotowego, co przekłada się na lepsze osiągi i mniejsze zużycie paliwa.

Nasza oferta dotyczy większości współczesnych modeli, sygnowanych logotypem Lancia. Z dobrodziejstw elektronicznych modyfikacji mogą skorzystać właściciele modeli Ypsilon, Musa, Lybra, Delta, Kappa, Thema, Thesis, Voyager i wielu innych. W każdym przypadku, gwarantujemy pełną satysfakcję, popartą wykresami z hamowni podwoziowej.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Lancia będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.