Są samochody, które potrafią przyprawić o gęsią skórkę każdego fana motoryzacji, a do takich marek, bez cienia wątpliwości zalicza się Land Rover. Legendarne wyczyny w rajdach z serii Camel Trophy ugruntowały pozycję angielskiego producenta, jako twórcy jednych z najlepszych off-roaderów wszechczasów. Legenda ta trwa nieprzerwanie do dziś, a każdy kolejny model, który wychodzi z fabryki LR, z miejsca staje się kultowym samochodem. Chiptuning Land Rover to oferta dla wyjątkowo wymagających kierowców, którzy zarówno na szosie, jak i poza nią, oczekują prawdziwie rasowych osiągów.

Choć Land Rover zasłynął przede wszystkim z niezniszczalnych silników V8, to obecnie trzonem sprzedaży są jednostki wysokoprężne. Nie ma w tym nic dziwnego, silniki TD4, TDV6 i TDV8 charakteryzują się doskonałymi parametrami, które zapewniają tym nielekkim pojazdom wyjątkową sprawność na drodze i poza nią. Nie oznacza to jednak, że nie można z nich wycisnąć więcej, przeciwnie. Producent pozostawił spore rezerwy mocy i momentu obrotowego, które tylko czekają na odkrycie.

Nasza oferta kierowana jest do właścicieli modeli Freelander (pierwszej i drugiej generacji), Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport i Range Rover Evoque. W każdym przypadku, gwarantujemy solidny przyrost mocy i momentu obrotowego, co sprawdzi się zarówno na asfaltowych trasach, jak i na nieutwardzonych duktach.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Land Rover będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.