Miał być dedykowany głównie amerykańskim odbiorcom, a podbił serca kierowców na całym świecie. Taki właśnie jest Lexus – luksusowa marka Toyoty, która pojawiła się na przełomie lat 80. I 90. Użyte wtedy rozwiązania techniczne do dziś imponują stopniem zaawansowania, a widlasta jednostka ośmiocylindrowa wciąż pozostaje jednym z najlepszych silników w swojej klasie. Dla kierowców, którzy od swojej limuzyny oczekują jeszcze lepszych osiągów, dedykujemy chiptuning Lexus.

Samochody, które wychodzą z fabryki Toyoty, od zawsze uchodzą za jedne z najbardziej niezawodnych, jednak z całą pewnością nie można nazwać ich prestiżowymi. Nie dotyczy to Lexusa – submarki japońskiego producenta, która odziedziczyła wszystkie najlepsze cechy swoich pospolitych krewniaków, łącząc je z niebywałym luksusem. Właściwie od samego początku, z Lexusem muszą liczyć się wszyscy najwięksi producenci – to niezwykle mocny zawodnik, nie oznacza to jednak, że nie może być jeszcze lepszy.

Benzynowe jednostki Lexusa uchodzą za jedne z najlepszych, to samo tyczy się dieasli, montowanych w modelu IS. Producent pozostawił jednak spory zapas mocy, który może zostać odkryty dzięki kilku elektronicznym sztuczkom. Przyrost mocy i momentu obrotowego będzie wyraźnie odczuwalny, to samo tyczy się elastyczności na każdym przełożeniu, zarówno w przypadku limuzyn z serii IS, GS i LS, jak i SUV-ów i terenówek oznaczonych symbolami NX, RX, GX oraz LX.

Oferowane przez nas modyfikacje są całkowicie bezpieczne dla silnika i nie wpływają na przyspieszone zużycie jego poszczególnych elementów. Obawiasz się podwyższonego zużycia paliwa? Zupełnie niepotrzebnie! Sprawnie przeprowadzony chiptuning Lexus będzie odczuwalny na drodze, ale nie na stacji benzynowej. Co za tym idzie, nie zmieni się też emisja szkodliwych substancji do atmosfery, zatem wprowadzone modyfikacje silnika nie będą najmniejszym problemem podczas okresowego przeglądu na stacji kontroli pojazdów – cieszysz się rasowymi osiągami, nie obciążając przy tym ani swojego portfela, ani środowiska naturalnego.