BMW X7 — flagowy SUV od BMW

BMW X7

BMW X7 to samochód, który wywołuje potężne emocje. Już na pierwszy rzut oka sprawia niesamowite wrażenie. Co ważne, jest nie tylko niezwykle luksusowy i przestronny, ale także zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Poznaj szczegóły największego w gamie, flagowego SUVa od BMW.

BMW X7 to jeden z najlepszych sposobów, by wyróżnić się na drodze. To mierzące ponad 5 metrów długości i 2 metry szerokości auto już przy pierwszym spojrzeniu wzbudza respekt. I chociaż mamy do czynienia z samochodem o potężnej sylwetce, mogącym pomieścić aż 7 osób, to jego nadwozie wcale nie sprawia wrażenia ociężałego. Wręcz przeciwnie, jest pełne dynamiki i odważnie nakreślonych linii, które oddają drzemiący w nim potencjał. A ten jest naprawdę ogromny.

BMW X7 — luksus do potęgi

Jak przystało na flagowy model w ofercie BMW — marki będącej liderem segmentu Premium — BMW X7 wyznacza nowe standardy luksusu w tej klasie. Zapewnia ogromną ilość miejsca, pozwalającą każdemu z pasażerów poczuć wrażenie posiadania indywidualnej przestrzeni. A warto pamiętać, że jest to pierwsze w gamie 7-osobowe BMW. Osoby, które nie potrzebują aż tyle miejsc, mogą zdecydować się na opcjonalną 6-osobową konfigurację, która zapewnia jeszcze więcej indywidualnej przestrzeni oraz dogodniejszy dostęp do ostatniego rzędu siedzeń.

Oprócz nadzwyczajnej ilości miejsca największy SUV marki gwarantuje również niezwykły komfort podróżowania. Materiały, które wykorzystano do wykończenia wnętrza, są najwyższej jakości i tworzą wyjątkowy klimat. Zapewniają nie tylko wspaniałe wrażenia estetyczne, ale także są niezwykle przyjemne w dotyku. Gdy tylko zajmiemy miejsce, możemy poczuć się wręcz otuleni. Aż nie chce się wysiadać!

Nowoczesne rozwiązania

Każdy z pasażerów na pokładzie BMW X7 może poczuć się dopieszczony również za sprawą niezwykle bogatej listy nowoczesnych rozwiązań dostępnych w tym modelu. Obejmują one m.in. dynamiczne, ambientowe oświetlenie wnętrza, fotele z funkcją masażu czy zaawansowane rozwiązania z zakresu inforozrywki. Wielostrefowa klimatyzacja pozwala dopasować temperaturę do różnych potrzeb i oczekiwań poszczególnych pasażerów i kierowcy. System nagłośnienia Diamond Surround marki Bowers&Wilkins odpowiada za niezwykłe doznania dźwiękowe. W połączeniu z zestawem ekranów dotykowych o wysokiej rozdzielczości z tyłu samochodu umożliwia to spędzenie podróży w niemal kinowych warunkach!

Innowacyjne rozwiązania techniczne czekają też na kierowcę. BMW X7 wyposażone jest w nowoczesne systemy ułatwiające prowadzenie samochodu i zwiększające bezpieczeństwo na drodze w każdej sytuacji. Obejmują one m.in. system wykrywania zagrożeń i ostrzegania przed ruchem poprzecznym z miejską funkcją hamowania i asystenta cofania, pomagającego wykonywać różne manewry, czy też rejestrator BMW Drive. Wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje wspomagające kierowcę obejmuje inteligentny system asystujący Professional, sprawiający, że jazda jest zarówno łatwiejsza, jak i bezpieczniejsza, a przy tym mniej wymagająca dla osoby za kierownicą.

Charakterystyczne emocje

Chociaż mówimy o samochodzie o naprawdę potężnych gabarytach, który kojarzy się przede wszystkim z komfortem i luksusem, to musimy pamiętać, że mamy do czynienia z BMW. A to od zawsze synonim szczególnej radości z jazdy. Nie inaczej jest w przypadku BMW X7. To auto, które potrafi zaangażować kierowcę w wyjątkowy sposób, dając mu wspaniałe wrażenia w zasadzie w każdych warunkach: czy mówimy o trudnych trasach ze zmiennymi nawierzchniami, czy… torze sportowym!

Adaptacyjne pneumatyczne zawieszenie obu osi umożliwia obniżenie zawieszenia dla uzyskania lepszej dynamiki jazdy po asfaltowych drogach. Za zmniejszenie przechyłów nadwozia w zakrętach, zwiększając sportowe doznania, odpowiada natomiast system Executive Drive Pro. Jednocześnie mocne silniki sprawiają, że auto doskonale odnajdzie się nawet na torze sportowym. Już w podstawowej wersji sprint od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie nieco ponad 6 sekund. Na żądnych jeszcze większych wrażeń czeka potężny silnik V8, który pozwala rozpędzić to auto do 100 km/h w mniej niż 5 sekund!

Zadbaj o swoje BMW

BMW X7 to naprawdę zjawiskowy samochód, idealnie spełniający rolę flagowego modelu w gamie. Dlatego każdy, kto zdecyduje się na tę propozycję, na pewno będzie chciał jak najlepiej zadbać o swój samochód. Z pomocą przychodzi autoryzowany serwis BMW Kraków, oferujący kompleksowe usługi w zakresie troski o Twoje auto. Z pomocy doświadczonych i profesjonalnych specjalistów warto korzystać nie tylko w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji jak np. naprawy lakiernicze, mechaniczne czy elektryczne, ale także w ramach regularnych przeglądów samochodu. Powierzanie swojego BMW X7 w ręce profesjonalistów z serwisu BWM Kraków pozwoli dłużej cieszyć się bezproblemową i pełną radości jazdą.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *