Auto bardziej zwrotne, zrywne, sterowne, to marzenie każdego dobrego kierowcy. Przede wszystkim liczy się komfort jazdy, dzięki czemu kierowca czuje się pewniej. Sprawniejsze auto to szybszy czas reakcji na zaistniałą na drodze sytuację, niejednokrotnie możliwość uniknięcia nieprzyjemności.

To wszytko jest możliwie w samochodzie marki Audi S1 poprzez zmianę w silniku 2.0 TFSI 231 KM. Zmiana polega na zmienieniu parametrów elektronicznych sterownika silnika w tym modelu samochodu. W rezultacie auto zyskuje takie cechy, jakie miałby nowszy model tego samego samochodu, prosto z salonu. Dzięki temu nie trzeba kupować nowego samochodu by cieszyć się najwyższym komfortem jazdy. Prędkość pojazdu zwiększa się z 231 km do 380 km. Jest to znacząca różnica, którą odczują kierowcy, a ci bardziej doświadczeni chętnie z niej skorzystają.

Większe osiągi silnika to lepsza podróż nie tylko dla kierowców, ale i dla pasażerów, którzy z pomocą autostrad o wiele szybciej dotrą na miejsce przeznaczenia, skracając podróż nawet o kilka godzin.