Naprawa pojazdu po stłuczce

Naprawa pojazdu po stłuczce

Stłuczka może przytrafić się każdemu. Zarówno na bardzo ruchliwej drodze, jak i mało uczęszczanej ścieżce. Kiedy dochodzi do tego typu kolizji, a nasz samochód doznaje uszkodzeń – zarówno tych mniejszych pokroju rys, jak i większych wgnieceń – zaczynamy zastanawiać się, gdzie i jak naprawić samochód i doprowadzić go do pierwotnego stanu. Najczęściej problemy związane ze stłuczką właśnie dotyczą karoserii, jednak zdarza się, że zniszczeniu uległy również inne części. W takim wypadku najlepiej zgłosić się do serwisu, w którym naprawione zostaną wszystkie elementy.

Gdzie naprawić samochód po stłuczce?

Ze stłuczką mamy do czynienia w momencie, kiedy doszło do niewielkiej i niezbyt groźnej kolizji drogowej. Istotne jest to, że w takim wypadku żadna z osób nie została poszkodowana w tym zdarzeniu. Po upewnieniu się, że wszyscy są zdrowi oraz dopełnieniu wszelkich formalności, czas pomyśleć o tym, kto będzie w stanie naprawić samochód i do kogo zgłosić się w tym celu. Istnieje wiele serwisów samochodowych, oferujących swoje usługi naprawcze, jednak nie wszystkie zasługują na zaufanie. należy zatem zastanowić się nad wyborem odpowiedniego. Wśród tych, które z całą pewnością pomogą, jest Autoryzowany Serwis Samochodowy.

ASO, czyli Autoryzowany Serwis Samochodowy

Każdy kierowca, który posiada odpowiednią polisę ubezpieczeniową, może pokryć koszty naprawy właśnie z pomocą na przykład AC (autocasco). Wówczas istnieje możliwość skorzystania z usług ASO, Autoryzowanego Serwisu Samochodowego. Taki serwis jest polecany przez ubezpieczyciela. Mamy w nim pewność, że mechanicy podejdą do jego naprawy w pełni odpowiedzialnie i fachowo. Ponadto, skorzystają z oryginalnych części, co nie obniży wartości rynkowej samochodu. Warto wybrać ASO, ponieważ zaoszczędzimy sobie zarówno kłopotów, jak i wypełniania licznych formalności związanych z likwidacją szkody.

Osoby, które posiadają samochód marki Volkswagen, Audi, Skoda albo Seat i doznały stłuczki oraz – w efekcie – defektów karoserii, mogą skorzystać z usług blacharsko-lakierniczych Blacharni Lakierni Grupy Cichy. To firma, która kompleksowo zajmie się naprawą auta oraz zastosuje oryginalne części.

A bez polisy…

Jeśli jednak nie mamy polisy, wówczas można oddać swój samochód w ręce zaufanego warsztatu. Ważne, by był to serwis, któremu ufamy i nie mamy wątpliwości co do wykonanej pracy. Nie warto korzystać z usług firm „z przypadku”. Zwykle takie sprawy kończą się nieprzyjemnościami i nierzetelną naprawą.

Jeśli brakuje nam polisy ubezpieczeniowej, również możemy skorzystać z usług, które oferuje Blacharnia Lakiernia Grupy Cichy. Warto udać się do nich i uzyskać fachową pomoc i profesjonalne doradztwo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *