Oklejanie samochodu

Oklejanie samochodu

Idąc ulicą, zauważyłeś samochód o niepowtarzalnym kolorze karoserii? A może zastanawiasz się, w jaki sposób nanoszone są loga firm na samochody służbowe? Wszystko to za sprawą usługi oklejania samochodów. Car wrapping to technologia zyskująca coraz większą popularność. Jest ona w stanie zamienić nudny pojazd w egzemplarz, który przyciągnie każde spojrzenie.

Na czym to polega

Technika oklejania samochodów ma swoje początki w Niemczech. To właśnie tam wprowadzono swego czasu nakaz ujednolicenia koloru wszystkich taksówek. Można sobie tylko wyobrazić reakcję taksówkarzy na myśl o kosztach i utrudnieniach związanych z przymusem wymiany aut. I właśnie wtedy z pomocą przybył car wrapping. Na czym dokładnie polega ta metoda? Jest to oklejanie karoserii samochodu specjalną folią. Za sprawą specjalistycznych narzędzi oraz rozwiniętej technologii możliwe jest dzisiaj oklejenie niemalże każdego rodzaju nadwozia, bez względu na jego kształt i wyprofilowanie.

Po co się w to bawić?

Obecnie technika ta znajduje wiele zastosowań. Pierwszym nasuwającym się na myśl jest oczywiście urozmaicenie karoserii naszego auta. Jeżeli chcemy nadać mu inny kolor, ozdobić ciekawym wzorem, dodać połysku czy nadać elegancji, car wrapping zdaje się metodą najszybszą i niezwykle skuteczną. Sprawdzi się on także idealnie dla każdego właściciela firmy, w której własna flota odgrywa kluczowe znaczenie. Dzięki folii bez problemu umieszcza się na pojazdach logo swojej marki, informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe. Dzięki temu zyskujemy mobilną reklamę, która nie umknie uwadze innym użytkownikom dróg. Wreszcie pamiętać należy o sportach motoryzacyjnych, w których to każde auto upstrzone zostaje emblematami każdego sponsora.

Ile to kosztuje?

Kwestia ceny zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że nie musimy decydować się na oklejenie całego samochodu. Możemy pokusić się jedynie o ozdobne elementy, które będą współgrać z fabrycznym lakierem karoserii i dodadzą charakteru naszemu pojazdowi. Co więcej, istnieje możliwość oklejenia elementów wykończenia wnętrza, które, jak wiadomo, wycierają się w miarę upływu czasu i użytkowania samochodu. Uogólniając, należy przyjąć, że oklejenie całości auta będzie wiązało się z kosztem od 4000 do 6000 zł. Szczegółowy cennik znajdą Państwo pod linkiem: (tutaj link do cennika).

Podsumowanie

Jeśli zatem zastanawiasz się, w jaki sposób możesz nadać swojemu samochodowi nowe życie, oklejanie auta zdaje się być idealną ofertą dla Ciebie. Dzięki tej technice stosunkowo niewielkim kosztem sprawisz, że Twoje auto stanie się unikatowe i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Więcej na: Itswrap.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *