Autos – lider w branży napraw samochodowych, który pomoże ci wyposażyć warsztat

napraw samochodowych

Jeżeli poszukujesz narzędzi niezbędnych do warsztatu samochodowego, to powinieneś zdecydować się na firmę, która zapewni ci wyposażenie najwyższej jakości i doradzi w razie ewentualnych pytań. Bez wątpienia na rynku istnieje ich ogromna ilość, my jednak chcielibyśmy dzisiaj skupić się na tej, która odznacza się niemal 30-letnim doświadczeniem: Autos. 

Historia firmy Autos

Firma Autos istnieje na rynku już od niemal 30 lat, gdyż została założona w 1991 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych, takich jak Jelcz, Avia, Tatra i innych. Z biegiem czasu, kiedy na polskich drogach pojawiło się więcej aut pochodzących zza granicy, wprowadzono do sprzedaży części do marek typu Mercedes, Renault, Scania czy Volvo.

W 1993 roku firma przeszła w ręce jednego właściciela, Marka Sałka. Zaledwie dwa lata później została autoryzowanym koncesjonerem Renault, dzięki czemu rozpoczęła sprzedaż używanych oraz nowych samochodów ciężarowych, pochodzących od tego producenta. Z kolei w 1998 roku przekształciła się w spółkę, a nazwę zmieniono na Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Autos” sp. z o.o. Od 2008 roku firma wprowadziła do swojej oferty części zamienne do autobusów.

Autos dzisiaj

Obecnie firma Autos jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów użytkowych. Posiada nie tylko sprowadzane części, ale dysponuje również własną marką ATP, produkującą części zamienne. Współpracuje z ponad 400-toma producentami i dostawcami z całego świata.

Autos posiada 80 oddziałów i 4 serwisy ciężarowe na terenie Polski, a także 10 w Czechach i na Słowacji. Na liście asortymentu znajduje się ponad 60 tysięcy pozycji, które są cały czas dostępne dla klientów.

Dzięki sprawnie działającej logistyce przedsiębiorstwo zapewnia błyskawiczne dostarczenie zamówionych elementów, nie tylko na terenie Polski, ale również za granicę. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników firma zyskała zaufanie i posiada stałych klientów, którzy postawili na jakość usług i części, a także niezawodną dostawę.

Czym obecnie zajmuje się Autos?

Firma zajmuje się dostarczaniem części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. W ich ofercie można znaleźć również części do maszyn budowlanych, wśród których warto wyróżnić tak znane marki, jak JCB i Cat. Autos zajmuje się również wyposażaniem warsztatów, a dodatkowo posiada własny, profesjonalny serwis.

Wyposażenie do twojego warsztatu od Autos

Jeżeli chcesz znaleźć odpowiednie wyposażenie warsztatu, to powinieneś zaufać firmie, która powstała dzięki pasji do motoryzacji i istnieje na rynku od wielu lat. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne narzędzia, które pomogą w diagnostyce aut, między innymi specjalistyczne komputery do diagnostyki samochodowej.

Wśród asortymentu nie mogło także zabraknąć sprzętów potrzebnych do prowadzenia różnorodnych napraw, w tym pras, podnośników, elektronarzędzi czy drobnych narzędzi naprawczych. Aby twoja praca była jeszcze łatwiejsza, możesz wyposażyć tutaj swój warsztat w niezbędne szafki i półki. W celu ochrony osobistej przewidziano również sprzedaż odzieży roboczej.

Podsumowując, jeśli tylko potrzebujesz jakiegoś przedmiotu do swojego warsztatu, możesz zajrzeć do Autos – na pewno wszystko się tam znajdzie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *