Fiat Tipo – nowoczesny klasyk

Jeśli klasyczny, wygodny i elegancki samochód, to tylko Fiat Tipo. Model zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami dostępnymi w konkurencyjnej cenie od 2015 roku, kiedy to został zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Stambule. Kto jeszcze nie miał przyjemności poruszać się tym kompaktem, powinien czym prędzej przekonać się, co traci.

Nowa generacja

Fiat Tipo to, jak przekonuje producent, auto kompaktowe zupełnie nowej generacji. Wyposażenie w standardzie zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a także świetne możliwości na drodze. Mówiąc „standard” mowa właśnie o ulepszonym modelu Fiata – samochód został zaopatrzony we wszystko, co potrzebne dziś współczesnemu kierowcy i jego pasażerom. Kompakt sprawdzi się zarówno jako auto rodzinne, jak i służbowe. Zachwyca eleganckim wykończeniem, którego nie powstydziłaby się niejedna limuzyna. To gwarancja, że otrzymujesz wiele możliwości w jednym.

Wejdź do świata Tipo

Twórcy zadbali, aby auto prezentowało się elegancko w każdym calu. Proste, wysublimowane linie zachwycą estetów, a światła do jazdy dziennej o designerskim kształcie przekonają miłośników niestandardowych pomysłów. Mnogość ciekawych rozwiązań stylistycznych cieszy również wewnątrz auta. Widać tu powiew świeżości, nowoczesności i zarazem klasyki, do której zdążyli się już przyzwyczaić Ci, którzy Fiatem poruszają się nie od dziś.

Do dyspozycji otrzymujesz wielofunkcyjną kierownicę, wyświetlacz TFT informujący o wszystkim, co dzieje się zarówno z pojazdem, jak i poza nim, a także praktyczne rozwiązania w postaci schowków i uchwytów zwiększających wygodę czy to podczas jazdy za miasto, czy codziennej drogi do pracy. To wszystko jednak zachowane zostało w stonowanej stylistyce, aby nie sprawiać wrażenia nadmiaru detali. Wsiadając do Fiata Tipo wsiadasz zarazem do znanego sobie miejsca, gdzie czekają na Ciebie udogodnienia dopasowane do Twoich potrzeb. Wystarczy kierować się intuicją – a to, co przed to Tobą, osiągniesz bez problemu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *