Oklejanie reklamowe aut

Widząc różnego rodzaju reklamy na autach, bądź witrynach sklepowych zastanawiałeś się pewnie, w jaki sposób są one umieszczone. W tym artykule postaramy się przybliżyć jak montuje się takie nadruki reklamowe oraz z czego są one tak naprawdę zrobione. Do oklejania różnego rodzaju pojazdów służą:

W jaki sposób montowane są folie do druku reklam

Takie folie montowane są na dwa sposoby:

  • Płasko zadrukowane – łatwy montaż, mniej kosztowne, ale zdecydowanie gorszy efekt.

  • Nadruk bezpośrednio wycięty z folii – bardziej czasochłonny i kosztowny montaż, jednak pozwala uzyskać dużo lepszą jakościowo reklamę.

To na którą z możliwości się zdecydujemy zależeć będzie przede wszystkim od potrzeb indywidualnych. Czy zależy nam na wysokiej jakości reklamie, która zazwyczaj ma charakter identyfikujący z firmą? W większości przypadków tak, jednak przy produkcji na dużą skalę mogą być to znaczne koszty. Wybierzmy więc drugi sposób kiedy kierujemy się głównie aspektem estetycznym, a nie ilościowy.

Korzyści i zastosowania folii do druku

Główną zaletą folii z reklamowym drukiem jest przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki. Można stosować je również w biurach, które mają przeszklone drzwi i ścianki. Dobrą praktyką i często stosowaną jest umieszczenie logo firmy, bądź innych elementów z nią związanych na szklanych powierzchniach. Podkreśla to profesjonalizm firmy i nadaje ciekawy efekt wizualny.

Po wybraniu się do specjalisty będzie on w stanie doradzić, jaki rodzaj folii najlepiej wybrać. Poza tym, ważne jest aby proces montażu był wykonany perfekcyjnie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że na folii nie znajdziemy żadnych widocznych bąbli, pęcherzyków powietrza, czy też zarysowan.

Na rynku dostępne są wysokiej jakości folie do druku reklam, które poza wyglądem oferują korzyści takie jak:

  • Zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki któremu reklama nie odbarwia się, a koloru nie płowią.

  • Ochrona przez różnego rodzaju zarysowaniami, ze względu na dodatkową warstwę ochronną.

  • Dłuższa żywotność reklamy.

Gdzie znajdują zastosowanie takie folie? Przede wszystkim służą do oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów: samochodów, motocykli, tirów, autobusów, czy nawet tramwajów. Ponadto, często wykorzystuje się je też na witrynach sklepowych oraz w przeszklonych przestrzeniach biurowych.

Profesjonalne folie do druku reklam znajdziecie Państwo na stronie: http://grafiwrap.pl/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *