Prosty sposób na dobry biznes

Prosty sposób na dobry biznes

Dobry pomysł na biznes to podstawa. Jak jednak zaistnieć na rynku, który rozwija się prężnie i jest zagospodarowany przez światowych potentatów? Wbrew pozorom nie potrzeba ani wielkiego wkładu finansowego ani sztabu ludzi. Wystarczy dobry pomysł i zagospodarowanie wolnej przestrzeni, której klient wciąż poszukuje.

Nieskrępowany dostęp

Jednym z przykładów tego, jak można zrobić dobry biznes na prężnie rozwijającym się rynku jest firma eEpaka.pl, nowoczesna platforma logistyczna, umożliwiająca swoim klientom korzystanie z najwyższej jakości usług kurierskich. Sieć eeEpaka.pl z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2010 roku, od samego początku nakierowując swoją działalność na swobodny dostęp do usług kurierskich. Obecnie firma posiada dwie własne placówki oraz ponad 200 placówek franczyzowych zlokalizowanych w różnych miastach Polski. Dzięki temu klienci reprezentujący małe i średnie przedsiębiorstwa opierające swoją działalność na sprzedaży i dystrybucji wysyłkowej mają dostęp do pełnego wachlarza usług kurierskich zarówno na rynku krajowym, a także za granicą. Łatwość dostępu i prostota to najważniejsze cechy sukcesu, jaki na rynku usług kurierskich odniosła firma Epaka.pl.

Szeroki wybór

Firma eEpaka.pl specjalizuje się w dostarczaniu listów, paczek, palet oraz przesyłek specjalnych na terenie kraju, a także w Europie i na całym świecie. Firma jest swoistą platformą wysyłkową, która skupia wszystkie czołowe firmy kurierskie, w tym tak rozpoznawalne marki jak DHL, DPD, InPoOst, Fedex, GLS, Geis, UPS, Meets, Ambro logistics. Epaka.pl sprawnie obsługuje również klientów zainteresowanych wysyłką paczek niestandardowych, oferując szybką wycenę oraz sprawną spedycję. 

Rozwiązanie idealne

Klienci firm kurierskich oczekują przede wszystkim wysokiej jakości obsługi i komfortu, szczególnie podczas etapu nadawania przesyłki. Jednym z najistotniejszych czynników jest również jakość oferowanych usług, która przejawia się w tym, w jakim stanie przesyłka trafia do adresata. Kluczowe są również: czas realizacji oraz oczywiście cena. W przypadku platformy logistycznej eEpaka.pl wszystkie te czynniki możemy połączyć wybierając optymalne rozwiązanie i dostawcę do danego typu przesyłki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci nie muszą już na własną rękę poszukiwać i porównywać najlepszej dla siebie oferty kurierskiej. Po wpisaniu danych i specyfiki przesyłki klienci eEpaka.pl otrzymują porównanie ofert dla danego zlecenia i w szybki oraz wygodny sposób mogą dokonać najlepszego dla siebie wyboru w optymalnej cenie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *