Rodzinna limuzyna: Fiat 500L

Auto dla całej rodziny wcale nie musi mieć imponujących rozmiarów. Warto postawić na samochód niewielki, ale przy tym pojemny, a do tego znakomicie czujący się w mieście. Jeśli do tego dołączymy sprawdzoną, lubianą i chętnie wybieraną markę, to mamy kandydata idealnego.

Limuzyna dla Ciebie i bliskich

Pierwszym, co rzuca się w oczy podczas oglądania Fiata 500L, jest jego eleganckie wykończenie. Samochód z ogromną swobodą nawiązuje do walorów znanych jeszcze z kultowej „pięćsetki” i między innymi z tego względu jest tak chętnie wybierany przez polskich kierowców.

To auto, które łączy w sobie cechy luksusowej limuzyny niewielkich rozmiarów z autem rodzinnym o uniwersalnym charakterze. I choć nie widać tego na pierwszy rzut oka, Fiat 500L jest bardzo pojemnym samochodem. Znakomicie sprawdza się i podczas jazdy po mieście, i na nieco bardziej wymagających trasach.

Włoski minivan znakomicie prezentuje się po małym liftingu, jaki zaserwowali mu twórcy. Atrapa chłodnicy oraz zderzak uległy drobnym zmianom, dodając modelowi nieco więcej magnetyzmu. Nie zabrakło również charakterystycznych dla „pięćsetki” wąsów oraz reflektorów LED, dzięki którym samochód prezentuje się po prostu znakomicie.

Mały nie znaczy ciasny

Mieliśmy mówić jednak o tych cechach, jakie pozwalają nazwać Fiata 500L autem rodzinnym. O tym świadczy choćby bardzo pojemny bagażnik jak na samochód tego segmentu. Przestrzeń ładunkowa mieści w sobie 455 litrów, które dzięki składanym siedzeniom oraz modyfikowalnej podłodze Cargo Magic Space można wykorzystać do dowolnego celu – przewozu weekendowych zakupów, bagaży podczas urlopu czy ukochanego psa.

W kabinie również znalazło się sporo miejsca. Pasażerowie mogą liczyć na komfort w postaci 3,17 metrów sześciennych przestrzeni. W otoczeniu eleganckich, przemyślanych dodatków można poczuć się jak w limuzynie. Wystarczy wziąć głęboki oddech, rozsiąść się w idealnie wyprofilowanych fotelach, rozciągnąć nogi i zapiąć pasy, aby w pełni oddać się przyjemności podróżowania z Fiatem 500L.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *