Alfa Romeo Giulietta: wyposażenie jak spod igły

Nowa Giulietta powstała na bazie modelu z lat 50. i 60. XX wieku będącego kwintesencją sportowej elegancji. To swoiste dzieło sztuki powstałe w myśl motoryzacyjnej chęci „na więcej”. Każdy szczegół składający się na ten model Alfy Romeo został dopieszczony i dopasowany do wymagań współczesnego kierowcy. Innymi słowy, projektanci wprost rozsmakowali się w Giulietcie.

Kompromisowe rozwiązania

Najwyższa przyjemność z jazdy – tak między innymi można opisać Giuliettę, kompakt ze stajni Alfy Romeo. Model ten, spośród pozostałych członków włoskiej rodziny, wyróżnia ponadczasowa elegancja połączona ze sportowym charakterem. Drapieżność sylwetki łagodzona jest przez luksusowe dodatki podkreślające piękno zastosowanych rozwiązań, takie jak czerwone obramowania zderzaków, unikatowy kształt przednich i tylnych reflektorów czy eleganckie, a zarazem minimalistyczne wnętrze. Duch sportu nie został jednak przytłumiony. Kierowcy ceniący nowoczesny, drapieżny design z pewnością będą zachwyceni tylnym zderzakiem, powiększoną rurą wydechową czy charakterystycznymi dla marki osłonami chłodnicy. I sport, i elegancja – a wydawać by się mogło, że o taki kompromis niełatwo.

Rozsmakuj się w detalach

Sylwetka to jedno. Liczy się  również wnętrze, a Giulietta może pochwalić się naprawdę doskonale dopasowanym wyposażeniem. I nie chodzi wyłącznie o wykończenie w postaci foteli obitych elegancką czarną tapicerką czy ciemne obramowania deski rozdzielczej, które wprawią w zachwyt każdego miłośnika zdecydowanych, męskich rozwiązań. To także technologia zamknięta w estetycznej formie, będąca na wyciągnięcie dłoni, gotowa do tego, aby spełnić każdą zachciankę kierowcy.

Innowacyjność technologii stosowanej przez Alfa Romeo przekłada się na emocje, przyjemność i ciągłą chęć na więcej. Auto staje się przedłużeniem ciała, wyczuwającym z niezwykłą dokładnością każdy gest, bezbłędnie odczytującym intencje kierującego. D.N.A., unikalny system prowadzenia samochodu, to jedno z takich właśnie rozwiązań. Wystarczy wybór odpowiedniego trybu, aby z luksusowego kompaktu przemienić auto w zdobywcę. Dopasuj sposób jazdy do towarzyszącego Ci nastroju lub chwilowej zachcianki i odkryj to, co w Giulietcie najpiękniejsze: brak ograniczeń.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *