Coraz bardziej atrakcyjna oferta wypożyczalni samochodów w Białymstoku

Popularność wynajmowanych aut w Polsce jeszcze niedawno nie była zbyt duża. Okazuje się jednak, że oferta wypożyczanych samochód wcale nie musi być skierowana do najbogatszych. Koszt wynajęcia samochodu może być różny, ale czy rzeczywiście stać na to przeciętnego Kowalskiego?

Wypożyczenie samochodu w Białymstoku

Przykładem lokalnej wypożyczalni samochód może być białostocka firma KONRYS. Firma ta już od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu właściciele oraz pracownicy doskonale znają lokalny rynek motoryzacyjny oraz potrzeby klientów. Od początku swojej działalności wypożyczalnia notuje wzrost zainteresowania wynajmem aut. Można nawet stwierdzić, że zainteresowanie samochodami z wypożyczalni pojawiło się po otwarciu granic i wejściu do strefy Schengen. Ruch w biznesie z pewnością byłby jeszcze większy, gdyby władzom Białegostoku udało się sfinalizować budowę lotniska regionalnego dla samolotów pasażerskich.To jednak w najbliższym czasie się nie zapowiada.

Zalety wynajętego auta

Niezależność – to najważniejsza korzyść, jaką daje wypożyczony samochód, gdy jesteśmy w obcym mieście. Samóchód pozwala nam zapomnieć o ograniczeniach czasowych oraz rozkładach jazdy autobusów i pociągów. Poza tym nie musimy się też martwić pogodą. Nie zmokniemy przecież w drodze na dworzec, czy też stojąc na przystanku autobusowym. Jest to ogromny komfort podróży, a do tego należy dodać sam komfort jazdy i oszczędność czasu – te zdecydowanie przemawiają na korzyść wypożyczonego auta.

Wypożyczalnie samochodów osobowych najczęściej oferują auta z różnych segmentów. Dzięki temu każdy klient może zdecydować się na auto spełniające jego wymagania. Wypożyczalnia KONRYS posiada auta od najmniejszej klasy A, poprzez segmenty B i C do aut typu SUV, a nawet 8-osobowych busów. Firma może w ten sposób zapewnić odpowiedni komfort jazdy podróżującym grupom, rodzinon, a także osobom na wyjazdach służbowych oraz podróżnym o mniej zasobnych portfelach i mających mniejsze wymagania. Wszystkie oferowane przez wypożyczalnię samochody są w pełni wyposażone, więc klimatyzacja w standardzie nie powinna nikogo zaskoczyć. Dzięki takim warunkom podróż staje się nie tylko szybsza, ale też znacznie wygodniejsza.

Ceny wypożyczenia samochodu

Koszt wypożyczenia samochodu osobowego zależy przede wszystkim od wybranego modelu oraz czasu, naki samochód jest wynajmowany. Wypożyczając auto na 1 dobę ceny rozpoczynają się od 90 zł brutto (Fiat Panda). Gdy wybierzemy nieco większy samochód (np. Fiat Tipo), będziemy musieli zapłacić ok. 120 zł za dobę. Czy jest to wysoka cena? Weźmy pod uwagę, że takie auto pozwala na wygodną podróż 4 osób z bagażem. Tak kalkulując można zauważyć, że dzienny koszt na osobę wynosi 30 zł. Kwotę tę można znacznie zmniejszyć wynajmując samochód na dłuższy okres. Wynajęcie samochodu na minimum 15 dni kosztuje od 60 zł za dobę. Wspomniany wcześniej Tipo będzie w tym przypadku kosztował 90 zł z dobę, co da koszt 22,50 zł na osobę.

Gdy porównamy ceny wynajęcia auta z kosztami, jaki musielibyśmy ponieść za transport publiczny, z pewnością będzie on wyższy. Zyskujemy jednak znacznie lepszy komfort podróżowania w cenie niższej, niż korzystanie z taksówek.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *