Krystaliczne przeżycia z Subaru Outback

Już jest przed Twoimi oczami – przestrzeń bez ograniczeń rozciągająca się aż po horyzont, bez przeszkód, bez wątpliwości. Jesteś tylko Ty i to, co Cię otacza. Towarzyszy Ci jedynie prędkość. Jesteś wolny. Spoglądasz w lusterko wsteczne i wiesz, że pozostawiasz za sobą wszystkie problemy. Przeżycia z Subaru Outback są właśnie takie – krystalicznie czyste. Z nim zdobędziesz bezdroża i odkryjesz nieograniczone możliwości podczas jazdy w każdych warunkach.

Zdobądź to, czego pragniesz

Samochód, który będzie z Tobą zawsze, gdy zapragniesz odkrywać niezdobyte dotąd drogi? Subaru Outback jest gotowy do największych poświęceń. Niech nie zwiedzie Cię jego masywna sylwetka – w rzeczywistości do bardzo eleganckie, łatwe w prowadzeniu auto, które pozostaje przy tym bezkompromisowe. Poradzi sobie w warunkach, w których konkurent już dawno nie podejmowałby ryzyka.

Czemu Outback zawdzięcza swój charakter? To przede wszystkim najnowsza technologia Subaru sprawiająca, że odważnie możesz zdobywać nawet najtrudniejsze zakręty i opuszczone bezdroża. Konstrukcję samochodu tworzy stały napęd wszystkich kół Symmetrical All-Wheel Drive dający Ci pełną kontrolę nad maszyną. Element ten został doskonale zbalansowany wraz z sercem auta – silnikiem SUBARU BOXER oraz bezstopniową skrzynią biegów Lineartronic. Oba tworzą całość, która nie ma sobie równych. Gwarantuje pewność prowadzenia, niezwykłą lekkość i swobodę w każdych warunkach.

Nie miej ograniczeń

Wiemy, że jesteś nie tylko zdobywcą, ale także estetą. Czym byłby najlepszy pod względem technologicznym samochód bez precyzyjnego designu, który najsilniej świadczy o charakterze auta? Subaru Outback ma wszystko, czego potrzebuje elegancki i drapieżny samochód. Dwie dostępne w sprzedaży linie modelowe oferują bardzo wiele.

W zależności od tego, na którą z nich się zdecydujesz, możesz liczyć na nowoczesne przednie reflektory LED z automatycznym poziomowaniem, eleganckie felgi aluminiowe 18’’ oraz sportowy, subtelnej wielkości spojler na dachu. Wnętrze jest równie zachwycające: imponujących rozmiarów okno dachowe, wyprofilowane fotele, liczne i wygodne schowki oraz niebieskie oświetlenie w kabinie, które sprawia, że wnętrze ogarnia elegancki chłód. Wszystkie te detale sprawiają, że Subaru Outback staje się nie tylko drapieżnym, ale także ekskluzywnym samochodem do zadań specjalnych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *