Jak wybrać odpowiedni mobilny serwis opon?

Jednym z najczęstszych zdarzeń na drodze, z jakimi można mieć do czynienia, są problemy z ogumieniem.

Brak powietrza w oponie jeszcze nie jest najgorszy, chociaż stosunkowo niewiele osób wozi ze sobą kompresor lub chociażby pompkę do opon, co jest oczywiście błędem. O ile jednak koło można dopompować, o tyle w przypadku pęknięcia, sytuacja staje się znacznie bardziej poważna. Koło zapasowe zajmuje dużo miejsca, a dojazdówka nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo nierzadko wymaga wymiany całego ogumienia. W takich sytuacjach mobilna wulkanizacja jest prawdziwym wybawieniem. Znacznie lepszym niż wykupienie u ubezpieczyciela ochrony opon.

Mobilny serwis świadczy swoje usługi wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne. Co więcej, chce pozyskać i utrzymać klienta, dlatego stara się jak najlepiej zadbać o współpracę. Ma w tym zdecydowaną przewagę nad usługami świadczącymi przez ubezpieczyciela, który podpisuje umowę niekoniecznie z serwisem oferującym najwyższa jakość usług. Kryterium cenowe jest przeważnie decydującym, a za tym jakość nie musi podążać.

Wybierając serwis mobilny, trzeba mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim jego dostępność zarówno pod kątem obsługiwanego obszaru, jak również godzin świadczenia usług. Absolutną koniecznością jest numer komórkowy podany do kontaktu, bowiem telefony stacjonarne mogą wskazywać wyłącznie na biznesowe godziny działania. Serwisy mobilne określają na swoich stronach internetowych, czy świadczą usługi 24h na dobę siedem dni w tygodniu i czy funkcjonują również w święta. Równie istotny jest obszar działania – im większy tym lepiej. Można również dopytać czy za ewentualną dopłatą możliwe jest poszerzenie tego obszaru.

Mobilna wulkanizacja jest bardzo dobrym wyjściem w przypadku zarówno firm, jak i osób prywatnych. Te pierwsze mogą podpisać stałą umowę i korzystać ze znacznie szerszej oferty. osoby prywatne z kolei mogą być zainteresowane wyłącznie doraźnym korzystaniem z usług. Przede wszystkim jednak dzięki mobilnej wulkanizacji nie grozi przestój, który dla wielu firm może generować ogromne koszty, a dla osób indywidualnych naprawdę znaczące problemy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *