Wynajem samochodu – to proste

Wypożyczenie samochodu to sprawa bardzo wygodna, zwłaszcza w momencie, w którym potrzebujemy po prostu dostać się z jednego miejsca w drugie i żadne inne środki lokomocji nie kursują na danej trasie, a z jakichś względów nie możemy skorzystać z naszego własnego auta. Wynajęty samochód doskonale sprawdza się także w sytuacji, w której chcemy kontynuować podróż, której pierwszy etap pokonaliśmy np. samolotem – wiele linii lotniczych oferuje swoim klientom tego typu usługi.

Wynajem samochodów w Warszawie

Coraz większą popularnością cieszą się także programy wynajmu samochodów w większych miastach. Pod względem zasady działania, najbliżej im do popularnych ostatnio rowerów miejskich, jedyna różnica jest taka, że zamiast roweru – na dany okres czasu wypożyczamy samochód. Cała reszta wygląda bardzo podobnie. Wbrew pozorom, takie rozwiązanie może okazać się dużo optymalniejsze kosztowo, nawet dla osób, które po mieście jeżdżą całkiem sporo. Każdy posiadacz auta doskonale wie, że jego zakup to tylko początek wydatków. Utrzymanie pojazdu w należytym stanie technicznym, okresowe przeglądy serwisowe, konieczne od czasu do czasu naprawy czy też wymiana niektórych podzespołów – to wszystko wiąże się z kosztami, które potrafią być wcale niemałe. Jeżeli do tego wszystkiego doliczyć koszty paliwa, dochodzimy do wniosku, że utrzymanie samochodu samo w sobie potrafi być sporym wydatkiem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie auta do jazdy miejskiej.

Omni: car sharing od Skody to nowatorski program, oferujący wynajem samochodów w Warszawie. Przy wszystkich wspomnianych powyżej zaletach, oferuje dodatkowo prostotę użytkowania i jasne, przejrzyste zasady. Jak sama nazwa wskazuje, dostępne są różne modele Skody a pierwszym krokiem jest pobranie stosownej aplikacji na nasz telefon.

Skoda Omni car sharing – prostota i wygoda

Po pobraniu i zainstalowaniu, aplikacja Skoda Omni car sharing pokaże nam lokalizację dostępnych w naszym pobliżu pojazdów. Po zarezerwowaniu, samochód otwieramy z poziomu apki, w środku znajdziemy kluczyki i kartę paliwową. Warto przy tym zaznaczyć, że wszelakie koszty amortyzacji są już wliczone w cenę wynajmu, nie ponosimy więc żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli w czasie jazdy zajdzie potrzeba zatankowania – za paliwo płacimy po prostu kartą paliwową. To bardzo wygodne, zwłaszcza w obliczu zapowiadanych co i rusz podwyżek ceny paliwa. Pojazd odstawiamy na to samo miejsce, z którego wcześniej ruszyliśmy. Warto wspomnieć, że wszystkie miejsca są opłacone i przypisane do samochodów Omni, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu na poszukiwaniu miejsca parkingowego. Kto choć raz próbował zaparkować w centrum Warszawy, z pewnością wie o czym mowa.

Cennik programu Omni: car sharing od Skody jest prosty i przejrzysty, przy czym przed rozpoczęciem użytkowania powinniśmy zapoznać się z regulaminem. Zasada ta dotyczy zresztą z wszystkich usług, z jakich korzystamy. Pamiętajmy, że prowadzenie wypożyczonego samochodu nie zwalnia nas z przestrzegania przepisów drogowych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *