Wypożyczalnia samochodów Katowice – cennik

Chcesz wypożyczyć samochód w Katowicach? To żaden problem! Na Górnym Śląsku działa wiele wypożyczalni samochodowych, które zapewniają swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz przystępne ceny. Na jaki wydatek musimy się przygotować, gdy chcemy wynająć auto?

Wypożyczalnie działają na terenie całych Katowic oraz okolicznych miejscowości. Możemy w nich wypożyczyć zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, dlatego ich usługi wybierane są przez klientów indywidualnych oraz biznesowych. Aby wypożyczyć samochód, potrzebujemy jedynie prawa jazdy i odpowiedniej sumy pieniędzy na karcie, ponieważ to na niej blokuje się właściwą kwotę.

Sprawdź jaką ofertę prezentuje wypożyczalnia samochodów Katowice.

Od czego zależy koszt wypożyczenia samochodu?

Na ceny wynajmu pojazdów wpływa bardzo wiele czynników, wobec tego wtedy, gdy zależy nam na jak najniższej cenie, powinniśmy pamiętać o tym, by sprawdzić różne oferty. To pozwoli nam na wybranie takiej wypożyczalni, z którą wynajem samochodu nie będzie dla nas bardzo dużym wydatkiem.

Na cenę wynajmu wpływają głównie: polityka cenowa wypożyczalni samochodów, rodzaj wypożyczonego pojazdu, w tym jego klasa, czas wynajmu, opcja wynajmu – z limitem lub bez limitu kilometrów, a także dodatkowe usługi, na przykład opłata może być pobrana wtedy, gdy chcemy wypożyczyć auto i pojechać za granicę, gdy chcemy skorzystać z GPS-a, wypożyczyć fotelik dla dziecka.

Ceny wynajmu samochodów w Katowicach

Za osobowe samochody miejskie, niższych klas, zapłacimy zwykle od około 70 do 90 złotych na dzień. Więcej będzie kosztowało nas auto rodzinne – tutaj cena może wynieść do 120 do nawet 200 złotych. Najwięcej kosztują samochody wyższych klas, renomowanych marek, limuzyny – tutaj cena może wynieść nawet do 500 złotych na dzień. Z kolei samochody dostawcze to zwykle koszt około 120-180 złotych na dzień zależnie o modelu, wobec tego nie jest to bardzo wysoki koszt.

Jeżeli interesują nas tanie wypożyczalnie samochodów, Katowice mają wiele propozycji, więc warto zapoznać się z wszystkimi propozycjami, aby znaleźć dla siebie najlepszą. Życzymy szerokiej drogi!

Artykuł powstał we współpracy z wypożyczalnią samochodów Osek Rent a Car.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *