Fiat Tipo S-Design – zrób wrażenie

Jednej z najchętniej wybieranych samochodów osobowych Fiata dostępny jest teraz w nowej, nowoczesnej odsłonie S-Design. Wersja ta stanowi spełnienie marzeń kierowców o funkcjonalnym, eleganckim i do tego doskonale wyposażonym aucie do codziennej jazdy. Nie trzeba już wybierać między stylem a praktycznością – Fiat Tipo w wersji S-Design łączy w sobie obie te cechy. Poznajmy go nieco bliżej.

Sportowa estetyka

Fiat Tipo w wersji S-Design zyskał zupełnie inną osobowość. Już wcześniej był jednym z najchętniej wybieranych modeli, a teraz dzięki odmienionej estetyce z pewnością zyska jeszcze większe grono zwolenników. Znacznie bardziej dynamiczny, sportowy charakter auta widać zarówno w linii nadwozia, jak i w wyposażeniu wnętrza. Tipo otrzymał mnóstwo interesujących detali, zwiększających indywidualny charakter pojazdu i podkreślających jego wyjątkowość. Można to zauważyć na przykład w przyciemnianych tylnych szybach, osłonie chłodnicy, oprawach świateł w kolorze Piano Black, a także lakierowanych klamkach zewnętrznych dostępnych w barwie nadwozia. Dzięki nieco ostrzejszej linii Tipo w wersji S-Design zyskuje nieco drapieżności, co z pewnością przypadnie do gustu kierowcom ceniącym opływowe, atrakcyjne kształty.

Drapieżne wykończenie

Wnętrze równie mocno udowadnia, że Fiat Tipo nie jest już zwykłym samochodem osobowym, ale interesującym, wyjątkowym autem gotowym na wszystko. Na uwagę zasługują nowe fotele (z tapicerki będącej połączeniem wysokiej jakości skóry i materiału) czy deska rozdzielcza z elementami w kolorze Piano Black. Każdy detal został dokładnie przemyślany i doskonale ze sobą współgra. Głęboka czerń, połączona z delikatnym materiałem oraz pokrytymi skórą elementami wyposażenia wnętrza sprawia, że całość w oczach kierowcy jawi się jako luksusowa i komfortowa.

Bezpieczeństwo i dynamika

Twórcy nie zapomnieli o najważniejszym, a mianowicie nowych możliwości, jakie daje silnik nowego Fiata Tipo w wersji S-Design. W zależności od potrzeb w sprzedaży dostępne są: jednostka benzynowa 1.4 T-Jet, silnik dwupaliwowy (benzyna i LPG) 1.4 T-jet lub wysokoprężna jednostka Multijet o 1.6 (wersja automatyczna lub manualna) – każdy z nich o mocy 120 KM. Dzięki takim rozwiązaniom samochód rozpędza się do 200 km/h, gwarantując kierowcy doskonałe samopoczucie podczas jazdy. Nie pozostaje nic innego, jak poznać nową twarz Fiata Tipo w wersji S-Design.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *