Serpentynity EP500 w ofercie Mihel

Serpentynit do silnika

Podstawą dobrej kondycji silnika i innych układów w samochodzie jest zniwelowanie szkodliwego tarcia. Powstaje ono w wyniku kontaktu dwóch metalowych elementów i występującego w ten sposób obciążenia. Oczywiście za pomocą odpowiednich środków smarnych jesteśmy w stanie zmniejszyć skutki tego procesu. Jeżeli zależy nam jednak, aby nasza jednostka napędowa osiągała maksymalne osiągi, musimy sięgnąć po preparaty najwyższej jakości. Dlatego przedstawiamy Ci produkty Mihel, których formuły oparte są na najnowocześniejszych technologiach. Dowiedz się, co wyróżnia je na tle konkurencji. Zapraszamy.

Serpentynity EP500 – technologia oparta na nanocząsteczkach 

Autorskie serpentynity Mihel to preparaty oparte na innowacyjnej formule inteligentnych nanocząsteczek. Wykorzystanie ich właściwości pozwoliło nam stworzyć nanostrukturę naszych preparatów w taki sposób, aby tworzyły bardzo stabilną ceramiczno-metalową powłokę ochronną o doskonałych właściwościach przewodności cieplnej i świetnych cechach rewitalizujących. Nanocząsteczki potrafią działać dokładnie w miejscach, gdzie dochodzi do kontaktu współpracujących powierzchni metalowych, i następuje wzmożone tarcie mogące prowadzić do uszkodzenia. Na tych szczególnie narażonych elementach tworzą solidny film smarny, i działając jak miliony łożysk, obniżając tarcie oraz starty energii nim wywołane. Pozwala to utrzymać silnik w optymalnej temperaturze nawet pomimo ekstremalnych obciążeń. W dłuższej perspektywie czasu wpływa to na jego wydajność, przedłużając jego właściwości i zapewniając doskonałą kondycję na długie lata.

Poznaj produkty Mihel – postaw na skuteczną ochronę

W naszej ofercie znajdziesz autorskie dodatki EP500 z serpentynitem do:

  • automatycznej skrzyni biegów – Mihel serpentynit EP500 AT,
  • oleju z silnikiem benzynowym – Mihel serpentynit EP500 PE,
  • oleju z silnikiem Diesla – serpentynit Mihel EP500 DE,
  • silników benzynowych (samochody klasyczne) – Mihel EP500,
  • układów wspomagania – serpentynit Mihel EP500 regeneracja,
  • silników Diesla (samochody sportowe) – Mihel serpentynit EP 500 MOTO SPORT,
  • manualnej skrzyni biegów – Mihel EP500 MT.

Zadbaj już dziś o swój silnik z olejami najnowszej generacji oraz dodatkami z najwyższej półki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu dostępną na stronie Mihel. Gwarantujemy Ci, że po skorzystaniu z naszych środków od razu poczujesz różnicęjazda stanie się komfortowa i ekonomiczna. Nie musisz ufać nam – zaufaj opinii wielu ekspertów i właścicieli warsztatów samochodowych, którzy polecają nasze produkty.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *